دکوراسیون داخلی همیشه معادل هارمونی است. هارمونی یک دکوراسیون ابعاد مختلفی دارد که در طراحی و اجرای آن باید مورد توجه قرار گیرد.

<>-هارمونی در رنگ اجرای دکوراسیون داخلی(رنگ یا کاغذ دیواری، سرامیک و کفپوش، مبلمان، اساس منزل و…)

+هارمونی در ابعاد دکوراسیون داخلی (اندازه طرح و پوستر دیواری، سایز کاشی و اجرای دکور)
+هارمونی در چیدمان (بکارگیری هندسه مقدس)
+هارمونی در تجزیه و ترکیب دکوراسیون خانه

اساس هارمونی در رنگ بر اساس نظریات روانشناسی و تئوری رنگ ها استوار است. هارمونی رنگ میتواند بصورت هارمونی تک رنگ از سیر تا روشن یک تم رنگ باشد.

دیوار، سقف، کف و لوازم منزل و مبلمان همه از یک رنگ کلی تبعیت نموده و به شخصی که در محیط آن دکور قرار میگیرد انرژی آن رنگ القا میشود. در صورت استفاده نادرست و نابجا از این سبک، میتواند موجب دلزدگی، بی روحی و ی خستگی فرد از رنگ بشود ولی در صورتی که بصورت حرفه ای طراحی شده باشد میتواند موجب نشاط و شادابی محیطی شیک و آرام گردد.

مشاوران #خانه_من در خدمت شما هستند تا بصورت رایگان به شما در این زمینه مشاوره بدهند. اینجا کلیک کنید. هارمونی رنگ میتواند بر اساس رنگ های متضاد (مانند سیاه و سفید) و رنگ های مکمل (زرد و نارنجی) باشد در این سبک دکوراسیون استفاده از عوامل رنگ موجب نشاط و شادابی و تنوع در انتخاب میگردد. ترکیب رنگ ها براساس فضای دکوراسیون نقش زیادی در چشم نوازی دکوراسیون شما دارد.

زیبایی دکوراسیون به هزینه های آن نیست. مهم این است که طراحی دکوراسیون شما متناسب با شرایط و محیط خانه باشد.

رنگ یا کاغذ دیواری به عنوان پس زمینه کلی فضا نقش مهمی در طراحی خانه دارد. #خانه_من با عرضه انواع خدمات رنگ، کاغذ دیواری، پوستر دیواری و نصاب و متخصصین حرفه ای می تواند کمک شایانی در طراحی دکوراسیون شما داشته باشد.
دریافت خدمات بدون واسطه موجب گردیده قیمت های ما به هیچ عنوان با مغازه ها قابل مقایسه نباشد. میتوانید امتحان کنید.

+هارمونی در ابعاد دکوراسیون داخلی (اندازه طرح و پوستر دیواری، سایز کاشی و اجرای دکور)
+هارمونی در چیدمان (بکارگیری هندسه مقدس)
+هارمونی در تجزیه و ترکیب دکوراسیون خانه